Veronika Haasová
Kurzy pro ženy

Vedu prožitkové kurzy pro ženy jakéhokoliv věku zaměřené na práci s tělem. Kurzy probíhají v joga centru Sádhana v Olomouci.

KURZY HUBNUTÍ

Pořádám prožitkově-transformační motivační skupinové kurzy hubnutí pro ženy s důrazem na psychické a emoční aspekty hubnutí. Kurz obsahuje 12 lekcí po 2 hodinách, kurzy probíhají buď každý týden, jednou za 14 dní nebo formou víkendových setkání. Nabízím i individuální konzultace.

Mým cílem je pomoci zhubnout ženám "jinak", skrze práci s tělem, myslí, psychikou a emocemi, bez přísného a stresujícího dodržování předepsaného jídelníčku. Propojuji zásady rozumného a zdravého hubnutí, které používá společnost STOB, s technikami seberozvoje, práce s emocemi a s myšlením. Věřím, že pro mnoho žen je to jediná cesta ke dlouhodobé spokojenosti se svým tělem.

CHARAKTERISTIKA KURZU

  • Kurz se zabývá všemi aspekty hubnutí s důrazem na psychickou a emoční stránku hubnutí.
  • Pracuje nejen se stravovacími návyky a změnou životního stylu, ale také s myslí a s emocemi, které ovlivňují přístup k našemu tělu, hubnutí i celému životu.
  • Postupnými kroky budeme měnit své dosavadní nefungující návyky týkající se hubnutí, stravy, našeho těla a myšlení.
  • Každý týden budeme probírat různá témata a aspekty týkající se hubnutí (stravy, cvičení, psychiky, emocí, motivace...) a provádět techniky vedoucí k trvalému zhubnutí a změně životního stylu.
  • Jedná se o unikátní, inovativní a originální přístup, který se nyní rozvíjí v USA.
  • Důležitou součástí kurzu je i domácí práce, fixování probíraných témat procvičováním technik doma.
  • Naučíme se jíst a žít zdravě tak, aby bylo spokojené tělo, hlava i duše.

KURZY PÁNEVNÍHO DNA

Cvičení dle metodiky „Školy pánevního dna“, zaměřené na objevení a aktivaci pánevního dna. Pánevní dno je pro zdraví ženy velmi důležité, ale v naší společnosti opomíjené. Cvičení pánevního dna pomáhá léčit inkontinenci a jiné ženské neduhy, je zásadní pro celý pohybový aparát a slouží jako energetická pumpa.

KURZY TANTRA-JOGÍNSKÉHO CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ, KRÁSU A VITALITU

Cvičení, které pečuje o ženské tělo a duši ženským přístupem. (tedy žádný dril).Pomalejší, ale efektivní forma cvičení ze soudku Body and Mind zaměřená na zdraví a harmonii těla, duše i mysli. Zlepšuje fungování celého těla a stav svalstva, které uvolňuje, protahuje a procvičuje. Léčí bolesti zad.Rozvíjí ženskost, odstraňuje stres, osvobozuje usazené emoce, uvolňuje tělo i mysl, nabíjí bytost psychickou pohodou a přívalem energie.

Kurz je vhodný pro ženy všech věkových kategorií. Probíhá jednou týdně ve večerních hodinách.

Kontaktní údaje:

Mgr. Veronika Haasová
E-mail: bertelinea@seznam.cz
Telefon: +420 774 850 622

Web: www.spokojene-telo.cz
Facebook: Kurzy hubnutí Olomouc "Spokojené tělo"


Službu zajišťuje BEC Moravská brána, družstvo, Jezernice 206, PSČ 75131, IČ: 06198325, č. účtu: 4967387389/0800.

Do této galerie nebyly dosud nahrány žádné fotky.
2012 | MOONS DESIGN