FOTOPLÁSTVE, tisk a focení, online služby
Petr Bušina

FOTOPLÁSTVE jsou originální fotokoláže sestavené z Vašich vlastních fotografií nebo jiného libovolného motivu.

Fotoplástev je sestavena z fotografií vytištěných na kvalitní fotoplátno a napnutých na nepohledový rámeček ve tvaru šestiúhelníku. Spojováním více šestůhelníkových obrázků pomocí speciálních spon vzniká tvar připomínající včelí plástev.


Velkoformátový tisk fotoobrazů, fotokoláží, skenování starých fotek a negativů

Šetiúhleníkové fotoplástve jsou vlajkovým produktem tiskového studia, které je samozřejmě vybaveno i na výrobu fotografií klasických tvarů. Díky technologii EPSON Vám mohu vytisknout fotky ve špičkové kvalitě na různé druhy tiskových médií až do šíře 110 cm.

V dnešní době jsou velmi oblíbené fotoobrazy na plátně. Ty mohou vzniknou i naskenovaním Vašich starých fotografií nebo negativů a zhotovením zvětšeniny.

Možností je však mnohem více:

  • fotky je možné potáhnout tenkou ochranou UV fólií,
  • čtverce a obdélníky na plátně lze skládat do koláží stejně jako fotoplástve,
  • kašírovat na lehkou GATA nebo KAPPA desku jako náhradu za nudnou zasklenou paspartu,
  • nalepit na magnetickou nebo nemagnetickou fólii,
  • zarámovat do jednoduchého dřevěného rámu atd.


Fotoateliér

Ruku v ruce s tiskem jdou fotografické služby. Fotoateliér, který je součástí tiskového studia je vybaven pro produktovou fotografii, na kterou se primárně soustředím, ale i na portréty. Jste tedy vítáni sami, ve dvojicích, s dětmi či babičkou a dědou. A hned si můžete vybrat jak bude obraz z nových fotek vypadat.

Online služby - konzultace a poradenství v oblasti online propagace

Zviditelnění se na Internetu se dnes považuje za samozřejmost. Samotné webové stránky však nestačí. Jsou jako vizitka, která Vám vypadla na ulici z kapsy. V lepším případě se pro ní ohne pořádku milovný spoluobčan a vyhodí ji do nejbližšího odpadkového koše. Pokud ji tedy nezvedne zrovna ten, který má problém, jehož řešení nabízíte. I tak musí vizitka zaujmout a obsahovat všechny náležitosti. Obávám se, že i kdybyste rozházeli statisíce vizitek po celém Václaváku, tak to moc nepomůže. Bude to sice originální, leč ponškud dražší sranda, výsledkem bude pravděpodně dav rozlícený kvůli Vašemu obtěžování a zaneřádění ulice. V neposlední řadě můžete počítat s výzvou k nápravě od orgánů dohlížejících na věřejný pořádek.

Není lepší věci naplánovat, dělat to chytře, efektivně a komunikovat v souladu s Vaší podnikatelskou filozofií

a osobní přirozeností?

Kontakt a adresa Fotoateliéru:

Petr Bušina
Nerudova 20, Šumperk

Tel: +420 775 103 832
E-mail: petr@inspira.cz
Web: www.beek.cz
Na Facebooku mne najdete ZDE.


Službu zajišťuje BEC družstvo - Business and Employment Co-operative.

2012 | MOONS DESIGN