Foto Le-Art
Lenka Strnadelová

Nabízím Vám nadčasově zpracované fotografie bez zbytečných trendy efektů, na které se rádi podíváte i za několik let, kdy se módní trendy i Vaše aktuální preference mohou změnit.Není to jen fotka … je to Vaše vzpomínka

Není to jen focení … je to Váš prožitek

Nenabízím jen fotky, ale i zážitek.Při focení se ode mne dočkáte péče s individuálním osobním přístupem vycházející z Vašich představ a přání.

Abych mohla vyhovět veškerým Vašim požadavkům, předchází focení osobní setkání, při kterém mi sdělíte veškerá svá očekávání a vzájemně se seznámíme. Konzultace je tu pro Vás, abyste věděli, jak služba probíhá a na co se připravit, také abyste získali veškeré informace o focení a aby byly fotky dle Vašich představ.

Je také velmi důležité, abyste při focení byli v příjemné náladě a uvolněni, protože to, jak se budete cítit, bude pro Vás navždy z fotografie vyzařovat.


FOTKY, KTERÉ VÁM LADÍ.

Chcete pro sebe reprezentativní fotografie, při kterých je podstatné správné pózování a záleží na každém detailu, nebo spíš chcete uvolněné fotky, ze kterých dýchá pohoda, radost a přirozenost? Požadujete pro sebe zaznamenání Vašich ojedinělých okamžiků formou fotografického příběhu, který Vám onu událost odvypráví pokaždé, kdy si jen budete přát?

Je důležité, abyste měli jasnou představu, pro jaké účely chcete své fotografie použít. Tomu pak přizpůsobíme celé focení.

Je-li to Vašim přáním, před focením Vám zajistím službu vizážistky, která upraví Váš účes a vytvoří Vám fotomakeup, který podtrhne Vaši krásu a individualitu v souladu s Vašimi preferencemi.

Z pořízených fotografií pro Vás vyberu ty nejkvalitnější, které softwarově upravím dle nacítění a dle konceptu našeho záměru.


FÉROVOST

Nabízím Vám maximální férovost, a proto o počtu odebraných fotografií se rozhodnete, až po zhlédnutí výsledných vytištěných fotografií. Můžete zvolit balíček 5, 10, 15, 20 fotek či pouze 1 nebo žádnou. Já jsem si kvalitou a stálostí své práce natolik jista, že Vám tuto možnost bez obav poskytnu, protože jsem přesvědčena, že s žádnou neodejdete.


FOTKY PATŘÍ NA PAPÍR
Proč?

  • Protože je opravu nesrovnatelný pocit vidět fotku na monitoru, nebo ji držet v ruce.
  • Protože vytištěná fotografie je nádherným dovršením Vašeho fotozážitku.
  • Protože Vaše vzpomínky nezapadnou v magabitech dat ve Vašem počítači.
  • Protože naše společné dílo tím získá naprosto odlišnou hodnotu, o mnohem vyšší. Fotky svým vytištěním zkrásní, zefektivní svoje působení, jsou dokonalejší.
  • Protože se svých vzpomínek můžete dotknout.Těším se na naše setkání! :)Kontaktní údaje
:
Ing. Lenka Strnadelová

Telefon: +420 737 876 541
E-mail: foto.leartstrnadelova@gmail.com
Facebook: Foto Le-ART
Instagram: fotoleart


Službu zajišťuje BEC družstvo - Business and Employment Co-operative

2012 | MOONS DESIGN