Bella magnolia
Bronislava Blažková

Kvalitní handmade oblečení a doplňky v limitovaných edicích, šití oděvů a doplňků na zakázku.Nejbližší je mi tvorba pro konkrétního zákazníka, pro kterého navrhuji celou škálu výrobků a to vždy podle jeho přání, vkusu a potřeb. Moje práce je zakázková a velice variabilní, šila jsem tedy např. kabelky pro slečny, sponkovník či pastelkovníky, organizéry na jehlice či háčky, sukně. Pro děti leginky, mikiny, tepláčky, pyžamka i trička. Čeká mě práce kupříkladu na obalu na tablet a pouzdru na kadeřnické nůžky, zkrátka mám radost z každé nové výzvy.

Plánuji rozšíření sortimentu o oděvy pro dospělé, softshellové soupravy, plátěné batůžky, potřeby pro pletařky, dřevěné výrobky mého manžela a asi miliardu dalších věcí :)

Časem k mé stálé nabídce přibudou i výrobky z ručně zpracovaného, přírodně barveného a vlastnoručně zpředeného ovčího rouna, což je krom pletení další moje velká vášeň a radost ♥


Způsob objednání - zašlete Vaši objednávku, ujasníme si velikost, vybereme látku a vymyslíme spolu, jak přesně to má vypadat. Vše buď osobně, přes mail, Wiber, Messenger nebo FB.Kontaktní údaje:
Bronislava Blažková
Telefon: 777 876 423
Email:bellamagnolia1@gmail.com
Facebook: Bella magnolia
Instagram: Bella Blažek


Službu zajišťuje BEC družstvo - Business and Employment Co-operative.

2012 | MOONS DESIGN